Banner
TOPTAN BİGBAG SATIŞI
İGS Bigbag olarak Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde her boyuttaki bigbag çuvallarının satışı ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Toptan ve perakende satış gerçekleştiren firmamız alanında uzman firmalardan olmaktadır.

İGS Big Bag (Bigbag); Sakarya'da kuru ve dökme yük taşıması için her tür ihtiyaca cevap verebilecek, son zamanlarda depolamada ve stoklamada yoğun bir şekilde kullanılan, hızlı doldurma ve boşaltma imkânı sunan Big Bag (Büyük Çuval) imalatı yapmaktadır.

1000 kg’dan 2500 kg’a kadar taşıma kapasitesi ile, depolamada üst üste konulabilmesi, konteyner ve tır yüklemelerindeki düşük emek gücü gerekmesi sebebiyle diğer taşıma alternatiflerine göre ucuz maliyetli olması Big Bag kullanımını en mantıklı seçenek haline getirmektedir.

Genel Olarak Bigbag Özellikleri;
1. Bigbag Doldurma - Boşaltma Tipleri:
Big Bag'ler doldurma ve boşaltma seçenekleri ile değişik seçenekler sunmaktadır. Doldurma için; üst açık, baca, etek, kapak seçenekleri mevcutken alt taraftan boşaltma içinse baca seçeneği sayesinde kolay doldurma boşaltma imkanı sunmaktadır.
2. Bigbag Ürün Tipleri: Bigbagler standart bigbag, Q-Bag (Baffle Bag), Cross Corner, Container Bag vb. olarak değişik ürün tipleri ile yine ihtiyaca uygun seçenekler sunmaktadır.
3. Bigbag Sızdırmazlık Seçenekleri: Standart kumaşın yanı sıra, lamineli (PE) kumaş, dikişlerde sızdırmazlık sağlayan toz fitilli veya iç nylon (liner) seçenekleri ile gerek mikronize malzeme ürünler için ideal seçenek oluştururken aynı zamanda nem, rutubet ve yağmura karşı koruma seçeneği de sunmaktadır.
4. Taşıma Kapasitesi: 500 kg'dan 2500 kg'a kadar taşıma yapılan bigbagler, ihtiyaca uygun malzemelerin kullanılması ile beklentileri karşılayabilmektedir.
5. Taşıma Kolaylığı: Forklift veya vinç kullanılarak bigbagler istenen yerlere kolayca taşınabilmekte ve kolayca yükleme yapılabilmektedir.
6. Depolama - İstifleme Kolaylığı: Bigbagler üst üste konulabildiği için daha az yer ihtiyacı oluştururken hem depolama avantajı sağlar hem de düzenli bir şekilde istifleme sağlar.
7. Geri Dönüşüm Avantajı: Bigbagler hem çoklu kullanıma uygun hem de üretiminde kullanılan tüm malzemeler (pp ve pe) geri dönüşüme uygun olduğu için ekolojik dengeye de yardımcı olur. 
8.Etiket: Bigbaglerin üzerinde bigbag hakkında ayrıntılı bilgi veren etiketler bulunmaktadır.

Bu bilgiler;
·Üretici adı
·Güvenli taşıma yükü (SWL.)
·Güven faktörü (S.F)
·Hangi standarda göre test edildiği (genelde FIBCA)
·Test sertifikası numarası
·Tarihi
·Sertifikayı veren kuruluş (Labordata)
·Üretim tarihi
·Taşıma ve istif şekilleri (Doğru ve yanlış şekiller) bigbag etiketlerinde bulunması gereken bilgilerdir.

Firmamızın ürettiği bigbagler beklenti standartlarını her zaman karşıladığı için taşıma riskleri azalmaktadır ve kullandıkları bigbaglere güven konusu da müşterilerimize rahatlık sağlamaktadır. Hijyenik ortamda üretilmiş olan bigbaglerimiz, gıda ürünleri de dahil olmak üzere tüm ürünlerin temiz şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

 
 
Pro WEB